Repeat

19. července 2007 v 10:54 | Sara |  *Povídky-Kriminálka Las Vegas
Byl to už měsíc od toho napadení, měsíc co už spolu Sara s Gilem žili v novém bytě. Měsíc už bylo všechno v pořádku. To se ale zvrtlo když si Sara vzpomněla, že musí něco vyzvednout z jejich minulého bytu, kde ji napadli. Grissom to chtěl zařídit sám, ale Sidleová zastávala názor, že se s tím musí vypořádat a nechce skončit tak, že bude přeskakovat spáry v chodníku.
Když vešla dovnitř, všechno se jí to vrátilo. Jako by všechny ty modřiny začaly znovu tak ukrutně bolet. Uvědomovala si, že měla štěstí. A že ho teď možná pokouší. Bylo zvláštní, jak instinktivně odjistila služební zbraň z pouzdra. Potom přešla ke kuchyni. Sehnula se a když se znovu narovnala, stál za pultem ON! Upustila to, co držela v ruce a vytáhla si pistoli. Namířila ji na něj.
"Ale, Saro, polož to. Chyběla si mi."řekl hnusným, slizkým hlasem, který se ji hnusil. Poprvé na ni promluvil a o moc teda nepřišla.
"Ty mě ne."
"To mě mrzí."
Smůla. Stůj! Ještě krok a bude ten poslední!"
"To bys neudělal."
"Vážně?! Vsaď se! Můžeme to zkusit."
"Neohrozila by si přece svoje dítě."
"O čem to mluvíš?!"
"Díval jsem se do tvé karty z nemocnice. Celou dobu jsem byl kolem."
"O co ti jde?! Proč já?!"
"Už od tvého projevu v televizi jsem sledoval každý tvůj krok, Saro Sidleová."
"Nikdy se mi tohle jméno tak nehnusilo!"
"Ani když se tak jmenovala jedna vězeňkyně z roku 1984?"
"Ano tehdy!"
"A když si musela chodit pro pěsti od opilého otce?"
Sara mlčela, jen pokývala hlavou.
"Vím toho o tobě víc než někteří tvý kolegové."
"A po mě chceš jako co?!"
"Chci, aby si byla už pořád semnou."
"A proto si mě zmlátil?!"
"Bránila ses. Byla si zlobivá."
"Vy jste šílenec."vydechla.
"Co se stalo? Už mi netykáš? Komu chceš volat? Tomu cvokovi?"
"Co je vám po tom?"
"Přece nás teď nikdo nebude rušit."
"Nepřibližujte se ke mně!"
"Snad by si mi nic neudělal. Tohle už jsem probrali…"
"Asi ne dost jasně. Au…"
Najednou se chytla za břicho a trochu se jí podlomila kolena. Toho využil a sebral jí pistoli. Hodil Saru na ten gauč, na kterém ji zmlátil posledně. Jenže nevěděl, že Sara stihla Grisse vytočit a že ten teď slyší všechno, co se tam v místnosti děje. Hned se tam i s ostatními rozjel. FBI šla do bytu jako první. Tou dobou už Saru svázal, stihl jí dát znovu pěstí, obnovit staré popáleniny a opět způsobit lehký šok. Ve chvíli, kdy ji začal rozepínat knoflíčky od košile dovnitř vpadnul Jack, Miles a Dimitrius. Když se jim pokusil zdrhnout, Miles ho střelil do nohy. Jenže tou dobou už byl u okna, takže když tratil rovnováhu, vypadnul ven z pátého patra rovnou na Boulevard. Jack mezi tím rozvázal Saru. Když se ve dveřích objevil Grissom, nebo spíš když ho tam Dimitrius konečně pustil, rozběhla se k němu a objala ho.
"Tak moc si mi chyběl, miláčku."zašeptala mu. Potom se jí zamotala hlava, chytla se za břicho a omdlela. Grissom ji zachytil.
"Zavolejte sanitku!"
Opět ji přijala stejná lékařka. Když vyšla ven od Sary z pokoje, začala odpovídat dřív, než se ji vůbec stačil Grissom na cokoliv zeptat.
"Byla to jen nevolnost, způsobená tím stresem a navíc…v tomhle stavu je to normální."
"V tomhle stavu?"zeptal se Grissom nechápavě.
"Ano."podívala se na něj káravě."V tomhle stavu."Odešla pryč a Grissom vešel i s kytkou k Saře do pokoje. Seděla tam i Sue.
"Saruško, jak je ti?"
"Už líp. Je pravda…no…že je po něm?"
"Ano, je to pravda."
"Uf…no a co u tebe? Ty kytky jsou krásný. Děkuju."
"Nemáš zač. krásné květiny pro krásnou ženu. Víš, Sari…teď mi řekla doktorka, že byla tahle nevolnost v tvém stavu normální. Tvém stavu? Co to…?"
"To nic. Asi jen ten stres."
Podívala se na Sue a ta se jen trošinku usmála a sklopila svůj pohled k zemi. Holt…ani Grissom nemusí a NE ví všechno…
Tak a je konec!!! Pro dnešek s povídkama taky!!! protože už bych asi vybouchla. Mám totálně vypálený oči :D :D :D a ještě ke všemu se asi už nezvednu, protože jsem ztuhlá :D :D :D a zrovna mi hraje do uší Stan.mp3 kde řve jedna ženská a potom ji někdo utopí a celou píseň tam brousej kudlu. :D :D :D to je super song. Dido s Eminem J
No tak se mějte supíííííííííííííííííííííííííííííííííííííík, užívejte prázdnin a těším se na vás zase někdy v knihovně města Mladá Boleslav :D :D :D hned příští týden :D :D :D
Chtěla bych vás moooooooooc poprosit, abyste na mě mysleli až půjdu do toho centra J je to pro mě fakt moc důležitý J děkuju :-*
A tahle :-* je pro Lilinku, vás nej kámoši, CSI LV a Sue a taky pro Patricka . a pro všechny neslyšící. Začínám být vděčná i za to "astma".
Papapa vaše webmasterka Sara :-*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sara Sanders Sara Sanders | E-mail | Web | 19. července 2007 v 17:23 | Reagovat

Bezvadná povídka Chudák Sara:(( a držím ti s tím centerem palečky:-*

2 JORJA JORJA | 18. prosince 2007 v 16:26 | Reagovat

fakt super,nejlepsi povidka ze vsech.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama